Kup program Koszty.PLZarejestruj się w systemieŚciągnij program w wersji demo z internetuAktywuj zapłacony programStrona głównaDodaj do ulubionychCzęsto zadawane pytaniaNapisz do nasDane teleadresowe producentaStrona główna
Kupuję program Koszty.PL teraz !
Zakup programu
Rejestracja użytkownika
Aktywacja programu
Wersja demo
Funkcje programu
Ekrany przykładowe
Wydruki przykładowe
Wydruki przelewów
Dla kogo jest przeznaczony ?
Opinie o programie
Jak ściągnąć program?
Jak się zarejestrować?
Często zadawane pytania
Napisz do nas
Wyślij do nas e-mail
Dodaj do ulubionych
więcej wydruków ...
wydruk kategorii w czasie
powiększ
wydruk stanu poszczególnych kont
powiększ
Ekrany

powiększ
  Ekran główny

Zawiera Menu, pasek narzędzi, okna dokonanych i zaplanowanych transakcji i transferów, krótkie podsumowanie stanu finansów, wykres, podsumowanie transakcji zaplanowanych i zaległych, raport planów na dany dzień oraz miejsce na notatki.
Przegląd kont

Zawiera rodzaje kont i utworzone przez użytkownika konta. Umożliwia utworzenie nowego konta, sprawdzenie stanu kont istniejących w różnych przedziałach czasowych a także przegląd transakcji oraz transakcji wewnętrznych dla wybranego konta. Pozwala uzyskać wydruk zestawienia transakcji usystematyzowanych w wybranym okresie czasu według danego konta lub jedynie kwotę tych transakcji.
 
powiększ

powiększ
  Przegląd kategorii

Zawiera utworzone przez użytkownika kategorie i podkategorie. Umożliwia utworzenie nowej kategorii i podkategorii, sprawdzenie stanu istniejących kategorii w różnych przedziałach czasowych a także przegląd transakcji dla wybranej kategorii. Pozwala uzyskać wydruki zestawienia transakcji usystematyzowanych w wybranym okresie czasu według danej kategorii lub jedynie kwotę tych transakcji.
Przegląd kontrahentów

Zawiera dodanych przez użytkownika kontrahentów. Umożliwia dodanie nowego kontrahenta, przegląd transakcji oraz transakcji wewnętrznych dla wybranego kontrahenta. Pozwala uzyskać wydruk zestawienia transakcji usystematyzowanych w wybranym okresie czasu według danego kontrahenta lub jedynie kwotę tych transakcji. Pozwala przejrzeć oraz realizować transakcje zaplanowane według wybranego kontrahenta oraz dodać nowy lub skasować zaplanowany przychód lub wydatek.
 
powiększ

powiększ
  Pomoc

Ekran pomocy dostępny po wybraniu z klawiatury F1 lub poprzez znajdującą się w rogu każdego ekranu ikony >i< wybraną przy pomocy myszy. W zależności od wybranej opcji ukaże się okno zawierające informacje i wyjaśnienia stosowne do konkretnej sytuacji.
Księgowanie wydatku

Ekran umożliwia zaksięgowanie nowego wydatku. Konieczne jest określenie konta, kategorii oraz kwoty transakcji. Można, chociaż nie trzeba, oznaczyć kontrahenta. Dostępne jest skorzystanie z utworzonego uprzednio szablonu transakcji.
 
powiększ

powiększ
  Księgowanie transakcji wewnętrznej

Ekran umożliwia zaksięgowanie nowej transakcji wewnętrznej a więc przeniesienie środków pomiędzy kontami w systemie. Konieczne jest określenie konta, z którego wypływają środki i konta, na które są przenoszone oraz kwoty transakcji. Można skorzystać z utworzonego uprzednio szablonu.
Przegląd wybranych transakcji

Ekran przedstawia zestawienie zaksięgowanych transakcji (przychodów i wydatków) - wszystkich w przypadku uruchomienia go poprzez >lupkę< obok okna >Ostatnio wykonane transakcje< na ekranie głównym, usystematyzowanych według konta (dostęp z ekranu >Przegląd kont<), usystematyzowanych według kategorii (dostęp z ekranu >Przegląd kategorii<) oraz usystematyzowanych według kontrahentów (dostęp z ekranu >Przegląd kontrahentów<).
 
powiększ

powiększ
  Przegląd wybranych transferów

Ekran przedstawia zestawienie zaksięgowanych transakcji wewnętrznych - wszystkich w przypadku uruchomienia go poprzez >lupkę< obok okna >Zaplanowane transakcje< na ekranie głównym, usystematyzowanych według konta (dostęp z ekranu >Przegląd kont<) oraz usystematyzowanych według kontrahentów (dostęp z ekranu >Przegląd kontrahentów<).
Stan kont w ciągu ostatnich 6 miesięcy

Ekran zawiera stan wszystkich lub wybranego przez użytkownika konta w ciągu ostatnich 6 miesięcy (od daty bieżącej, którą można zmieniać z ekranu głównego). Dostęp uzyskuje się z ekranu >Przegląd kont< przy pomocy ikony w kształcie tarczy zegara lub przy pomocy przycisku >Konta w czasie<.
 
powiększ

powiększ
  Zestawienie kategorii

Ekran zawiera raport dotyczący stanu kategorii - wszystkich lub wybranej - w ciągu ostatnich sześciu miesięcy. Dostęp z ekranu >Przegląd kategorii< za pomocą ikony w kształcie tarczy zegara lub przycisku >Kategoria w czasie< Raport można wydrukować i zapisać jako odrębny plik.
Symulacja zmian w kategoriach

Ekran pojawia się po wybraniu z Menu >Symulacje<. Umożliwia wyliczenie oszczędności uzyskanych poprzez zmniejszenie wydatków na daną kategorię o wybrany procent. Możliwe jest również symulowanie zmian w przypadku zwiększenia wydatków.
 
powiększ

powiększ
  Kalendarz

Kalendarz umożliwia przegląd wszystkich zaplanowanych transakcji i transakcji wewnętrznych. W okienku daty, na którą została zaplanowana transakcja, wyświetla się ikona. Możliwe jest zaksięgowanie zaplanowanego przychodu, wydatku lub transferu na dowolny dzień.
Kreator - kategorie

Pierwszy z czterech ekranów ukazujących się w trakcie pierwszego kontaktu z programem. Pozwala wybrać jeden z sześciu profili użytkownika zawierających zestawienie kategorii wydatków. Można również wybrać zestaw pusty i samodzielnie tworzyć kategorie.
 
powiększ

powiększ
  Kreator - konta

Drugi ekran ukazujący się w trakcie pierwszego kontaktu z programem. Ukazuje sześć rodzajów kont i umożliwia dodanie nowych kont. Dodawanie kont na tym etapie nie jest konieczne i można przejść dalej nie dokonując żadnej zmiany.
Kreator - kontrahenci

Trzeci ekran ukazujący się w trakcie pierwszego kontaktu z programem. Umożliwia dodanie nowych kontrahentów, co nie jest konieczne i można przejść dalej nie dokonując żadnej zmiany.
 
powiększ

powiększ
  Kreator - zmiana kolorów

Ostatni ekran ukazujący się w trakcie pierwszego kontaktu z programem. Umożliwia dostosowanie kolorów, których używa program do wyświetlania danych, do upodobań użytkownika. Dostępnych jest sześć gotowych profili do wyboru. Kolory można zmieniać również później korzystając z opcji Menu >Ustawienia<.
 
Płatności
bezpieczne zakupy zapewnia
 
Logowanie
identyfikator

hasło

wpisz identyfikator użytkownika nadany przez system i wybrane przez Ciebie hasło

zapomniałem
identyfikatora
lub hasła
 
Zaproś znajomego
wpisz
adres email

Twoje imię

Wpisz adres e-mail znajomego którego chcesz poinformować o istnieniu tej strony
 
Ciekawe linki
Tajlandia.PL
Strona główna Kup program Koszty.PL Zarejestruj się w systemie Ściągnij program w wersji demo z internetu Aktywuj zapłacony program Często zadawane pytania Kontakt Wyślij e-mail
stat4u