Kup program Koszty.PLZarejestruj się w systemieŚciągnij program w wersji demo z internetuAktywuj zapłacony programStrona głównaDodaj do ulubionychCzęsto zadawane pytaniaNapisz do nasDane teleadresowe producentaStrona główna
Kupuję program Koszty.PL teraz !
Zakup programu
Rejestracja użytkownika
Aktywacja programu
Wersja demo
Funkcje programu
Ekrany przykładowe
Wydruki przykładowe
Wydruki przelewów
Dla kogo jest przeznaczony ?
Opinie o programie
Jak ściągnąć program?
Jak się zarejestrować?
Często zadawane pytania
Napisz do nas
Wyślij do nas e-mail
Dodaj do ulubionych
więcej ekranów ...
ekran główny
powiększ
kategorie
powiększ
więcej wydruków ...
wydruk kategorii w czasie
powiększ
wydruk stanu poszczególnych kont
powiększ
Opinie
Jestem bardzo zadowolony z programu. Nigdy wcześniej nie robiłem zestawień moich miesięcznych wydatków. Często zdarzało się, że miesiąc kończył się finansową katastrofą. Od czasu, kiedy korzystam z programu, udaje mi się oszczędzić co miesiąc choćby niewielką kwotę. Nieprzewidziane wydatki skończyły być przykrą niespodzianką, z którą nie mogę sobie poradzić.

Andrzej

Ten program to dobry produkt w dobrej cenie. Od dawna poszukiwałem takiego programu. Znalazłem kilka propozycji ale wszystkie były zbyt drogie. I co najważniejsze, niska cena nie oznacza w tym przypadku gorszej od pozostałych, droższych programów, jakości.

Paweł

Bardzo się cieszę, że taki program jest dostępny. Cieszę się, że mogłam go sprawdzić zanim go kupiłam. Polecam go wszystkim, którzy bardzo chcą coś sobie kupić ale brakuje im pieniędzy. Okazuje się, że przy dobrze zaplanowanych wydatkach można oszczędzać.

Marta

Zawsze byłem uprzedzony do jakichkolwiek zagadnień księgowych. Z drugiej strony zawsze wydawałem więcej niż zarabiałem. Dlatego zacząłem szukać czegoś nieskomplikowanego, co pomoże mi nabrać dyscypliny. I znalazłem ten program. Jest naprawdę prosty, idealny dla kogoś, kto nie lubi, ale niestety musi zajmować się takimi zagadnieniami. Polecam wszystkim laikom.

Krzysztof

Nie miałam i nie mam problemów finansowych. Mimo to staram się nie wydawać pieniędzy na rzeczy, które są zbędne. Ten program zwrócił moją uwagę na fakt, ile pieniędzy w ciągu kilku miesięcy wydaje się na >bzdury<. Zaskoczyły mnie również inne rzeczy, do których Wy też na pewno dojdziecie. Polecam!

Ania

Zajrzałem na tę stronę bez zamiaru kupowania czegokolwiek. Sprawdziłem, co daje program i ... kupiłem go. Oprócz możliwości, jakie daje program, do jego zakupu przekonała mnie przede wszystkim cena. Cena programu to nie majątek a korzyści naprawdę spore.

Tomasz

Można się wiele nauczyć za niewielkie pieniądze. Ten program to naprawdę uczciwa oferta. To po prostu dobre narzędzie. Wszystko proste, jasne i najważniejsze, że w dobrej cenie. Miło, że nie trzeba wydać kosmicznych pieniędzy żeby kupić coś dobrego.

Mariusz

Podziel się swoją opinią na temat programuPodziel się swoją opinią na temat programu
 
Płatności
bezpieczne zakupy zapewnia
 
Logowanie
identyfikator

hasło

wpisz identyfikator użytkownika nadany przez system i wybrane przez Ciebie hasło

zapomniałem
identyfikatora
lub hasła
 
Zaproś znajomego
wpisz
adres email

Twoje imię

Wpisz adres e-mail znajomego którego chcesz poinformować o istnieniu tej strony
 
Ciekawe linki
Tajlandia.PL
Strona główna Kup program Koszty.PL Zarejestruj się w systemie Ściągnij program w wersji demo z internetu Aktywuj zapłacony program Często zadawane pytania Kontakt Wyślij e-mail
stat4u